
W dniach 12-13 czerwca 2026 r. miałam przyjemność wystąpić w charakterze prelegenta na konferencji “Akademii Inwestora”, wydarzenia zorganizowanego z myślą o posiadaczach kapitału, którzy chcą i nie boją się inwestować.
Miałam ogromną przyjemność wygłosić w jego trakcie prelekcję na temat najmu krótkoterminowego, co było dla mnie okazją do podzielenia się swoją wiedzą na ten temat z uczestnikami konferencji.
Przy okazji przemycę wiadomość, że szykują się już wkrótce istotne zmiany w tym zakresie.